czwartek, 7 marca 2013

Czerwień Rubinu♥

No więc tak Nika ma świra na punkcie Naruto (serio jak siedze z nią w autobusie w drodze do szkoły to cały czas mi o tym nawija) a ja mam kompletny odjazd na punkcie Trylogii Czasu♥ Mogłabym naokrągło ją czytać i oglądać zwiastuny . Ku mojej radości 14 marca wychodzi film , niestety  w Polsce podobno będzie gdzieś na jesieni ale ja i tak go obejrze choć by było po Arabsku ♥  No więc zaczynając od początku Trlogia czasu składa się z trzech książek "Czerwień Rubinu" , ""Błekit Szafiru" i "Zieleń Szmaragdu". Ja osobiście wszystkie przeczytałam i zachęcam gorąco do zakupu tej książki :) Opis:

"Trylogia Czasu jest tak wciągająca, że w zasadzie należałoby powiedzieć: «wsysa»; jest dowcipna, a zarazem totalnie romantyczna. Pewnego dnia piętnastoletnia Gwen odkrywa, że jest posiadaczką genu podróży w czasie – niespodziewanie przemieszcza się o sto lat wstecz. Okazuje się, że nie jest jedynym podróżnikiem - istnieje całe tajne bractwo, zajmujące się kontrolą dwunastu podróżników w czasie – Gwen jest ostatnim z nich. Szybko odkrywa, że jedenastym jest bardzo atrakcyjny dziewiętnastolatek: Gideon. Ale zakochiwanie się nie jest takie proste gdy się skacze tam i z powrotem w czasie i gdy trzeba wypełnić niebezpieczną misję w XVIII. wieku."


PS możecie spodziewać się więcej takich postów♥
                                                                                                                       Mika
2 komentarze:

  1. Słyszałam o Czerwieni Rubinu,ale jakoś nie miałam okazji po nią sięgnąć. Z chęcią przeczytam,bo z twojego opisu zapowiada się ciekawie :D

    Obserwuję, zapraszam do mnie :
    rebellioushandmade.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. serdecznie zachęcam do lekktury:) Na serio genialna seria :)

    OdpowiedzUsuń